توصيه مطلب
۰
 
برتري نوجوانان ايران برابر قزاقستان
 

ايراس: تیم فوتبال زیر ۱۷ سال (نوجوانان) ایران در نخستین دیدارش در تورنمنت فوتبال جام جهانی کوچک روسیه مقابل قزاقستان به پیروزی دست یافت. به گزارش ايراس به نقل از مهر؛ روز دوم از مسابقات فوتبال جام جهانی کوچک روسیه یادبود "ولادمیر گراناتکین" نخستین نایب رئیس روسی تاریخ فیفا امروز یکشنبه پیگیری شد که تیم فوتبال زیر ۱۷ سال (نوجوانان) ایران در گروه C این مسابقات برابر تیم زیر ۱۸ سال قزاقستان به برتری ۲ بر یک دست یافت.

در این مسابقه که تیم قزاقستان بسیار خشن بازی میکرد، سعید عزتاللهی (۵- پنالتی) و یوسف سیدی (۸۰) برای تیم ایران گل زدند و گل تیم قزاقستان هم در دقیقه ۵۰ به ثمر رسید. امیرحسین کریمی، محمد بازاج و سعید عزتاللهی هم از داور دیدار کارت زرد گرفتند. شاگردان دوستیمهر در این بازی عملکرد قابل قبولی را از خود به نمایش گذاشتند اما کمدقتی مهاجمان خصوصاً امیرمحمد مظلوم باعث شد در نیمه نخست سه موقعیت تک به تک از دست برود و در نیمه دوم هم این اتفاق بارها تکرار شد.

مهدی امینی، سید مجید حسینی، امیرحسین کریمی(کاپیتان)، امیر نصرآزادانی، مصطفی هاشمی، محمد بازاج(۹۰- حسین مهربان)، سعید عزت اللهی، ماهان رحمانی(۷۶- آرمین سبحانی)، علی قلیزاده، امیرمحمد مظلوم، حسین شعبانی(۵۵- یوسف سیدی) نفرات تیم ایران در این مسابقه را تشکیل دادند. در پایان این بازی و از سوی کمیته فنی رقابتها امیرمحمد مظلوم بهترین بازیکن زمین شناخته شد و جایزهاش را از سوی برگزارکنندگان دریافت کرد.

Share/Save/Bookmark
کد خبر: 27176